Tomarza Evden Eve Nakliyat

Tomarza Evden Eve Nakliyat
Kayseri evden eve nakliyat firmamız 2004`den bu yana gerek Tomarza ilçesinde yapmış olduğu etkin evden eve nakliyat çalışmalarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Geride bırakmış olduğumuz kaliteli referanslarla bu başarıyı perçinleştirerek günümüzde nakliyat piyasasında aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

Uzman kadrosu yaygın araç filosu ve yetki belgelerinin tamamını tamamlamış olması diğer nakliye şirketlerinden sıyrılan firmamız yapacak olduğunuz taşınma prosedürlerinde güvenirliğe büyük önem vererek eşyalarınızın nakli esnasında olabilecek problemlere karşı sigortalı taşıma yapmaktadır.

Merkezi Kayseri olmasından kaynaklı bu bölgede ki taşınma faaliyetlerinde bedava ekspertiz hizmeti sunan şirketimiz eşyanın titiz itinalı bir ambalaj malzemesi ve eşyaya göre araç temini hususlarında sizi bilgilendirmektedir.

Kayseri Samet Nakliyat olarak olarak yurt içi evden eve nakliyat ya da ofisten ofise tartışmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağına garanti veriyoruz. Tomarza ilçesinde öncesinde müşterilerimize para ödemeden sunmuş olduğumuz “Exper Sistemi” ile eşyalarınız belirleme edilir. Ayrıca, eşyalarınız firmamız tarafından bedava sigortalanır. Her türlü Nakliyat problemleriniz için Tomarza ilçesinde 7/24 evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Bizi Tomarza`da bulunan diğer Firmalardan ayıran en önemli nedenlerden biri vermiş olduğu hizmette müşteri memnuniyetini ilke ederek çalışmasıdır. Müşterimiz ile nakliyat süresi dahilinde yapılan anlaşmada, hizmet sona erene kadar müşterisinin yanı sıra ve onun çıkarlarını güvenliğini sağlamakla kendini görevli sayar. Firmamızdan alacağınız bütün nakliyat hizmetlerinde ödemelerinizi iş bitiminde banka hesap numaralarımıza peşin ve kredi kartıyla yapabilirsiniz.. taksit imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz..

Tomarza ilçesinin ilk evden eve taşıma şirketi olan firmamız sektöründe 15 yıldır taşımacılık hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti değerli eşyalarınızın bizim açımızdan önem taşıyan nakliyecilik hizmet olduğunun bilinci ile ev Tomarza`da ofis eşyası nakliye sektöründeki çalışmalarımızı uzman kadromuz ve deneyimli yöneticilerimizle sunmaktayız.

Türkiye (yurt içi – yurt dışı) bütün dünyaya ‘da evden eve nakliyat hizmetini uzman kadromuz modern asansörlü nakliyat ve son model ev eşya taşıma araçlarımızla evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Tomarza Evden eve nakliyat firması olarak ekonomik evden eve nakliyat fiyatları hesaplı evden eve nakliyat ücretleri ile ev nakliyesi ev taşıma eşya taşımacılığı kent içi kentler arası uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

1- Elektronik eşyalarım gidince kurulucakmıdır ?
(Evet eşyalarınız nakliyenin gerçekleştirildiği yerde yeniden kurulacak ve çalışır vaziyette size teslim edilecektir.)

2- Eşyalarım nakliye sırasında hasar olursa şayet bi hasar alırsa ne olur ?
(Kayseri Samet nakliyat olarak Eşyalarınızın zarar görmemesi için birçok önlem daha önceden alınmış olacaktır. Bunların yanı sıra olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır.Sigortanın ödemeyi yapmadığı noktalarda ise gerekli masraflar firmamız tarafınca karşılanır ve size hiçbir extra masraf arz edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir.)

3- Avizelerin son derece büyük ve titiz bunların taşınma ve montajı yapılıcakmıdır?
(Evet Tomarza`da bulunan taşıma ekibi tarafından avizelerin izde diyer eşyalarınız gibi de monte ve monte edilerek eski durumunda size teslim edilir.)

4- Tomarza`da Piyano nakliyesi yapıyor musunuz?
(Bildiğiniz üzere piyano ve aynısı aletler çok titiz dır ve extra bir profesyonellik ve dikkat ister.Bu gibi durumlarda da biz yanınızdayız ve yüzde yüz garantili bir biçimde nakliye prosedürünü gerçekleştiririz.)

5- Tomarza`da Evimin nakliyesi ne kadar sürer?
(Tomarza`da taşıma ekibi tarafından Şehir içi nakliye prosedürlerinde standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye prosedürü bir günde tam anlamıyla bitmektedir.Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, kent değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekallerin taşınmasında bu prosedür mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.)

6- Toplama İşlemlerini kendimiz gerçekleştirdiğimizde fiyata etkisi ne olur?
(Toplama prosedürlerini gerçekleştirmemizin fiyata hiç bir biçimde yansıması olmayacaktır. Hatta doğru bir biçimde paketlenmemiş olabileceği için eşyaların zarar görmesi halinde sorumlulukta alamamaktayız.)

7- Tomarza`da Taşıma maliyeti nelere göre belirlenir?
(Taşıma maliyeti, taşınacak eşyaların çokluğuna , hacmine, gidilecek yerle eviniz arasındaki mesafeye, kaçınca kattan kaçıncı kata nakledileceğini, piyano para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre bir taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.)

8- Villam – kaç gün içinde taşınır?
(Villa ve yalı nakliye prosedürleri aşağı yukarı olarak 2 yada 3 iş günü içinde yüzde yüz olarak bitmektedir)

9- Tomarza `da Ekspertiz hizmeti ücretli midir?
(Hayır Tomarza`da bulunan ekspertiz hizmetimiz tamamıyla bedava olup fiyat ve bilgi almak amacıyla 7/24 ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz.Bu hizmeti akşamları ve hafta sonlarında vermekteyiz.)

10- Taşınma prosedürü öncesinde bizim yapmamız gerekli olanlar nelerdir?
(Taşınma prosedürüne önce size düşen tek şey iç çamaşırlarınızı ziynet eşyalarınızı ve çok tablo yada tarihi eserleri toparlamaktır. Diyer prosedürlerinin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.)

11- Adamlar firmanıza ait mi ?
(Evet, işin organizesini yapan grup şefi ve paketleme ekibi kendimize aittir. Herkes tarafından takdir edilir ki bazı yoğun işler için ve de kent dışı taşımada araçta sınırlı insan taşıma kapasitesinden dolayı dışarıdan tutulan ama devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla yine firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımızda mevcuttur.)

12- Kaç kişi ile çalışıyorsunuz ?
(Bu problemin her taşıma için ayrı yanıtı olabilmektedir. Fakat ortalama 5 eleman ile çalışılmaktadır.)

13- Sigorta yapıyor musunuz ?
( Normal şartlarda taşıma sigortası Kayseri kardelen nakliyat’ta standart taşıma kapsamındadır. Sigorta hakkında bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil yalnızca araç seyir durumundayken ya da durağanken aracın başına gelebilecek herhangi bir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.)

14- Mobilyaları söküp yeniden kuruyor musunuz ?
(Tomarza`da bulunan çalışma ekibi arasında bulunan modüler sistem uzmanı de monte işlerini yaparak, eşyanın taşındığı yerde montelemektedir..)

15- Çok alakasız fiyatlar alıyoruz, neden acaba ?
(Piyasada kafaları karıştıran çoğu firma bulunmaktadır. Kayseri kardelen nakliyat firmalarının adlarını kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmelen söz veren ama hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan çoğu firma. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evden eve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun kat’iyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Kayseri evden eve nakliyat firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabileceği optimum fiyatı sunmaktadır.)

16- Araçlarınız Nasıl ?
(Araçlarımız 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 model ve titiz eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.)

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.